גני ילדים חולון - שלום הגעתם לגן האולימפי - רשת גני ילדים חולון - כאן תוכלו למצוא את הגן המושלם לילדכם ב - גני ילדים חולוןרו
גני ילדים חולון - גן ילדים חולון - גנים חולון 
חוג טניס

חוג ג'מבורי

חוג ריתמוסיקה

תאטרון בובות - דרמה יוצרת

חוג התעמלות יצירתית

חוג טבע
גני ילדים חולון

 

הגן האולימפי
מנהלת הגן זיוה משיח
רשת גני ילדים חולון

טל - 050-3433243
חברה באיחוד גני הילדים
גני ילדים חולון

אודות הגן

הגן האולימפי מנוהל על ידי, זיוה משיח,  מורה לאומנויות וגננת מוסמכת בכירה, בעלת תואר ראשון בחינוך, העוסקת בתחום ההוראה מזה 30 שנים. לניהול הגן שותף אבנר משיח מאמן כושר ומאמן טניס לילדים.

הגן האולימפי מהווה מסגרת חינוכית לימודית שמטרתה לקדם ולעודד את התהליך ההתפתחותי של הילד. מטרת המסגרת החינוכית לאפשר לילד להתנסות ולהתפתח על פי הקצב שלו, לתת מענה לצרכיו הגופניים, הרגשיים, הקוגנטיביים והחברתיים, ולהעניק לו את הכבוד לו הוא ראוי.

הגן מנוהל ללא פשרות על איכות, מקצועיות, חינוך הולם והקניית שפה עשירה, ידע, הרגלים חיוביים, ביטחון ועצמאות.
 
לסביבה החינוכית יש השפעה על תחומי ההתפתחות השונים של הילד ועל פיתוח סקרנות, עצמאות, ביטחון עצמי ויכולת בחירה. לפיכך, תוכנן כל סניף של הגן האולימפי כך שיענה על צרכי הילד ויספק סביבה עשירה בחוויות  ההולמת את התפתחותו.

סניפי הגן האולימפי ממוקמים במרכז העיר חולון, במבנים גדולים ומרווחים.
בכל גן חצר עשירה במתקנים, מגרש טניס ומתקני ספורט ייחודיים לקטנטנים.
סביבת הגנים עוצבה ואורגנה על מנת לספק את צרכי הילדים על פי קצב התפתחותם וגדילתם, וכן על מנת לאפשר את כל התנאים ליצירת עולם ילדות קסום, חינוכי ומאושר, מלא חום ואהבה, מסירות, טיפוח ויחס אישי
ומיוחד לכל ילד.
 
הפעילות החינוכית - לימודית בגן היא רב תחומית וכוללת פיתוח גופני – תנועתי, טיפוח רגשי, טיפוח חברתי, פיתוח חשיבה ולמידה ומשלבת חינוך לאהבת המולדת, דרך ארץ, אהבת האדם והענקת כישורי חיים
כבר מהגיל הרך.
 
בגננו מבשלת מקצועית במשרה קבועה הדואגת במסירות רבה לכל הצרכים התזונתיים של ילדי הגן, בגן מוגשות ארוחות בוקר עשירות ומזינות וארוחות צהריים טריות וחמות על טהרת המטבח הפרסי.
 
בכל סניף של הגן האולימפי, קיימות 3 כיתות נפרדות על פי גילאים שוניםהכיתות מרווחות, נקיות וממוזגות בכל ימות השנה, כשבכל כיתה ישנו צוות מקצועי חם ומסור, אשר נבחר בקפידה תוך שימת דגש על  הכשרתו המקצועית ויכולתו להעניק חום אהבה .

להלן חלוקת הכיתות:

כיתת התינוקות- שנת החיים הראשונה:  בכתה זו מטפחים בחום ואהבה את הילדים, דואגים למזון טחון עתיר בברזל וכן נותנים דגש על בניית אמון בסיסי והתפתחות סנסו-מוטורית באמצעות שירים סיפורים והתעמלות לפעוטות.

כיתת הפעוטון - שנת החיים השנייה: בכיתת הפעוטון, מקנים לילד כר נרחב של פעילויות המטפחות ומעודדות את פיתוח החשיבה, מעודדים עצמאות, תחושת מסוגלות, הקניית ביטחון עצמי, שיכלול יכולות מוטוריות וכמובן פיתוח השפה.

כיתת הבוגרים - שנת החיים השלישית והרביעית: בשכבה זו הילדים מעצימים את עצמאותם ולכן יושם דגש על הקניית ידע ופיתוח מיומנויות למידה עצמאיות וכן פיתוח השפה העברית הרהוטה ומיומנויות מוטוריות שונות תוך שילוב מושגי יסוד, מושגים מדעיים מתמטיים ואוריינות.

הנכם מוזמנים לבקר אצלנו בגן, ולהתרשם!
בכל שאלה שברשותכם, אנא צרו קשר טלפוני 050-3433243רשת גני ילדים חולון
הגן האולימפי

סניף א - אהרונוביץ 48 חולון
סניף ב - החי"ל 14 פינת החלוץ 5 חולון
מנהלת הגן - זיוה משיח
טל - 050-3433243


שעות פעילות: בשנת הלימודים יתקיימו הלימודים בגן 6 ימים בשבוע,
בימים א-ה בין השעות 7.00 עד 17.00 וביום ו' בין השעות 8.00 עד 12.00


זיוה משיח גננת אקדמאית ומורה לאומנויות בתחום החינוך מזה כ - 30 שנה

דוגלת בפיתוח אישיותו, ביטחונו ועצמאותו של הילד תוך שימת דגש על כבוד

ב- גני ילדים חולון - הגן האולימפי - מבחינתנו הילד או הילדה שלכם במרכז

בגן האולימפי הילד במרכז וכל הנעשה בגן מותאם בקפידה לצרכיו.
הגן האולימפי - גני ילדים חולון - גן ילדים חולון מציאת הגן המושלם עבור הבן או הבת שלכם


גני ילדים חולון - גן ילדים חולון - גנים חולון
ברוכים הבאים לגן האולימפי
גני ילדים חולון