דף הבית אודות גלריה תכני לימוד המלצות צור קשר חזרה לדף הבית - בייבי לייף
גני ילדים אשדוד - שלום הגעתם לגן סינדרלה  - רח' העצמאות 58 כיכר סיטי אשדוד --- לידיעתכם אנו עושים יום פתוח ללקוחות חדשים בתאריך 23.04.10

 
קבוצת הגיל הרך
 
שיעורי ספורט

מחשבים

חגי ישראל

לימודי עברית

מתמטיקה


גן סינדרלה


טל - 08-8644027
טל - 052-5406093/4
העצמאות 58 כיכר סיטי אשדוד


     
     תכני לימוד


קבוצת הגיל הרך

קבוצה זו מיועדת לילדים בגילאים: שנה עד שנתיים וחצי. האווירה שיצרנו מאפשרת לפעוט לגדול יצירתי, חופשי, בעל יכולת להסתדר ולהסתגל לאנשים חדשים.
לכל ילד תותאם תוכנית הסתגלות אישית. כמו כן יתאמו לכל ילד תוכניות אישיות לפיתוח יכולת ההבעה, תקשורת בין אישית והתפתחות פיזיולוגית.
אנו מכנים לילדים את המושגים הראשונים והבסיסיים על העולם הסובב אותם. ילדכם יקבלו שיעורים בפיתוח יצירתיות, מוזיקה ופיתוח סנסורי.

 
שיעורי ספורט

המטרה העיקרית של פעילות גופנית היא התפתחות דינמית של הילד לכן, כל השיעור מתקיים בהתחשבות ביכולות האישיות של כל ילד וילד, בכדי לעזור לו לגדול בריא וחזק.
תשומת לב מאומצת מופנת לפיתוח מוטוריקה, כיוון שהתפתחותה משפיעה על יכולות הילד במקצועות אחרים כגון: לשון, מתמטיקה וכדומה.

 
מחשבים

מחשבים זהו שיעור שבו הילד יכול ליישם את כל הידע והיכולת שרכש במקצועות: לשון, לוגיקה, מתמטיקה ואנגלית.
מטרתנו לא רק להכיר את עולם המחשבים והטכנולוגיה לילדים, אלא ליצור סיטואציות לא סטנדרטיות, בכדי לעורר אצל הילדים דמיון, יצירתיות, יכולת לחשוב, עניין ורצון ללמוד.

 
חגי ישראל

מטרת מקצוע זה לעורר את הילדים עניין וכבוד למסורת והיסטוריית העם היהודי.
תוכנית הלימודים הנלמדת בשיעור זה מותאמת לדרישות משרד החינוך. שיעור זה חושף את ילדינו למושגים חשובים, סמלים והיסטוריה של חגים יהודיים, כל זה באמצעות פעולות יצירתיות ומגוונות כגון: ספרות, מוזיקה, טיולים וביקור במוזאיונים.

 
לימודי עברית

תוכנית לימודים המיועדת לילדים הנמצאים ברמות שונות של שליטה בשפה (לדוברי עברית שפת אם וכן לילדים דו לשוניים המעוניינים לשמור על השפה הרוסית ולשלוט בעברית
ברמה גבוהה). גישה אישית, שיטות שונות ומגוונות, שיתוף פעולה עם ההורים וכן אווירה יצירתית יעוררו אצל הילדים עניין ורצון ללמוד, לקרוא ולנהל שיחות בעברית.

 
מתמטיקה

מטרת המקצוע לעזור להורים להכין את הילד לבית הספר, תוך כדי מציאת עניין במתמטיקה החל מגיל צעיר. פיתוח זיכרון, לוגיקה, יצירתיות, יכולת להתרכז וכל זה על מנת להקנות לילדים את הכלים הדרושים להתמודדות קלה יותר עם המקצוע בבית הספר. בשיעורי מתמטיקה ילדים ילמדו לספור, מושגים ופעולות מתמטיות בסיסיות, כמו כן הם יכירו צורות גיאומטריות, יפתרו בעיות מעניינות, ילמדו לשאול את השאלות באופן נכון ומדוייק וכן להוכיח את נכונות תשובתם או מסקנתם.


 
                                                                                                 

  
              
  

     

 
     
 
   
גן סינדרלה - גני ילדים באשדוד - רח' העצמאות 58 כיכר סיטי אשדוד
מציאת הגן המושלם עבור הבן או הבת שלכם
[Top]